|

Sušená masíčka do míčku na hraní

Oggy doporučuje…

Přes den ta lidská smečka pořád něco jí. My musíme jíst většinou jen ráno a večer. Oni se pořád přes den cpou a dívat se na to, je teda děs. Tak jsem jim řekl, že chci taky přes den něco navíc.

Jinak jsou hodní a dávají mi sem tam mlsky a hlavně při výcviku, když jakože pomalu chápu a dělám, že mi to nejde, tak dostanu víc mlsek.

Nikdy neukazujte hned, že vám něco jde. I když to pochopíte hned, což se moc často nestává, tak dělejte, že jako pomalu chápete a potřebujete to více trénovat. Jen tak dostanete víc pamlsků a pochval. To je jasný, to musíte mít vychytané a ty lidi si trošku ochočit.

Aby mě zabavili, tak mi dávají přes den do speciálního míčku kousky sušených masíček. To je fakt moc dobrota a velká zábava. Když jsem byl menší, tak mi to dlouho trvalo, ta masíčka dostat ven, ale teď už jsem přeborník. Umím si míček pěkně chytnout do pacek a masíčka si vytáhnu.

Míček používáme tento: TRIXIE DENTAFUN 7 CM

Masíčka sušená jakákoliv, která má váš buldoček rád. Pokud máte delší, tak nakrájejte na malé kousky 1×1 cm ať se dají lépe schovat do míčku.

TIP: Ze začátku nechte masíčka na kraji otvoru, ať je buldoček jednoduše vytáhne. Později je můžete dávat hlouběji. Bude s tím mít pak víc práce a zabaví se na delší čas. Míček také před každým novým použitím umyjte, protože jak ho buldoček válí po zemi, tak na něj nachytá spoustu nečistot a hlavně chlupů.

Plnění míčku, hledění na něj a zábavaaaaa… Tak mrkněte na fotky a řekněte svým rodičům, ať vám taky připraví takovou zábavu.

Máte něco dalšího nebo lepšího? Napište nám na mail redakce@buldocek.net a dáme vědět i dalším buldočkům.

Podobné příspěvky