|

Snuffle Mat Slow Food čmuchací dečka zelená 26 cm

  Dnes vám přinášíme doporučení na tuto čmuchací dečku, kterou jsme pořídili buldočkovi také proto, že je dobře skladná.

Dečku lze jednoduše složit stažením šňůrky a vytvoříte z ní takový “minipolštářek”, což je velmi praktické hlavně pro cestování. Vše se stáhne, sbalí během vteřin a také pokud by něco zůstalo uvnitř, tak vám to nevypadne do batohu. Je jen potřeba to raději před schováním, nebo cestováním vytřepat tak, aby vám v ní například nezůstalo nějaké čerstvé masíčko a nezkazilo se.

Do dečky dáváme sušená masíčka a další suché pamlsky. Proužky v zelené barvě jsou z měkkého flísu dostatečně velké a je jich dostatek proto, aby se v tom pamlsky schovaly a buldoček měl o zábavu postaráno.

Materiál je dostatečně pevný a flexibilní. Lze prát na 30 stupňů.

Sbalené má průměr 26 cm a výšku 8 cm. Rozdělaná čmuchací dečka má průměr 47 cm a okraj zůstává stále mírně zvednutý kolem 6 cm což zajišťuje i to, že pamlsky nevypadnou přes okraj ven.

Spodní strana má úpravu proti pohybu na koberci. Na hladké podlaze nedrží, ale buldoček se naučil na dečku stoupnout tak, aby si ji držel. Pokud mu po podlaze trošku cestuje, tak je o zábavu navíc postaráno.

Dečka je ušita z měkkého flísu, lze ji brát i jako alternativu k protihltací misce. Je hustě osázená a lehce pratelná. Za nás jsou to samé plusy a hlavně jsme ji pořídili jako cestovní dečku, kdy díky snadnému sbalení a rozbalení, se na cestování hodí.

Značka DogLemi s cenou kolem 650,- Kč například na webu SpokojenýPes.

Podobné příspěvky