|

Bella – bronzová BuldoQueen 2023

Datum narození: 6. 8. 2016

Ahoj Bello, odkud jsi?
  Ahoj kamarádi, bohužel mi nebyl do vínku dán krásný start do psího života. Jsem výplod množírny, kde jsem sloužila jako mašina na štěňata.
Jednoho dne jsem po císařském řezu dostala silný zánět dělohy a pro majitele jsem byla už neperspektivní a pouze přítěží, tak mě chtěl nechat utratit. Pan doktor na veterinární klinice tohle odmítl, protože jsem jinak byla zdravý pejsek a díky němu jsem se dostala k dočasné tetě, která se o mě s láskou starala a po stabilizaci jsem mohla jít do nové rodiny.
V mém věku tří let si pro mě přijela má nová panička i s mladší ségrou, se kterou žiji 4 roky v milující rodině. Bydlíme v Olomouci v bytečku s velkou terasou.

To jsme všichni Bello rádi, že to dobře dopadlo a že máš super rodinu i ségru.

A jaké to je v Olomouci?
  Olomouc je krásné město a v blízkém okolí máme spoustu příležitostí na procházky a výlety. Doma mám mladší ségru a teď i čerstvě malého bráchu ( všichni jsme z jednoho těsta, bezbranná stvoření zachráněna z podmínek, které bych nepřála ani největšímu nepříteli.)
Mám tady spoustu kamarádů, se kterými máme ranní rituál – hra na honěnou 🙂 můj největší kámoš je sousedův mopsík.
Maminka říká, že je do mě zamilovaný a když mě vidí, je jak utržený ze řetězu.
Všude v okolí máme zanecháno spoustu sms a emailů. Povím Vám kamarádi, že než všechno přečtu a odepíšu, tak mi jde z toho hlava kolem, až mě to unaví a po návratu domů odpadnu a spím.


Máš raději obojek nebo postroj?
  Na samém začátku jsem neznala obojek a ani postroj, všeho jsem se moc bála. Maminka to se mnou neměla lehké, ale s její trpělivostí a láskou jsem pochopila, že se nemám čeho bát.
Oblíbila jsem si postroj a teď, když ho maminka vezme do rukou vím, že mě čeká procházka a nebo výlet. Celá natěšená utíkám za maminou a nemohu se radostí dočkat, až mi ho obleče.

Celý obsah článku je přístupný jen pro předplatitele magazínu… Více o předplatném najdete ZDE

Podobné příspěvky