Rozcestník pro předplatitele

Pokud máte aktivní předplatné, tak se prosím přihlaste. Nemáte ještě předplatné? Pak použijte tento odkaz: https://buldocek.net/predplatne/

Manuál k předplatnému a fungování webu

Nastavení hesla

Po registraci k předplatnému, vám přijdou na mail, uvedený v registraci, vaše přístupové údaje. Uživatelským jménem je váš email a heslo vám také přijde v e-mailu. Pokud si heslo nebudete pamatovat, pak stačí kliknout při přihlašování na “Zapomněli jste heslo?”

Následně se vám zobrazí další okno pro zadání e-mailu, který jste uvedli v registraci a na tento email vám přijde odkaz pro vytvoření nového hesla.

Po kliknutí na odkaz v e-mailu se vám zobrazí stránka s vygenerováním nového hesla. Toto vygenerované heslo je silné, ale může být složité k zapamatování, takže pokud si chcete heslo pamatovat, pak si napište vlastní heslo. Bude vám systém napovídat, jestli máte zvolené slabé nebo silné heslo, tak jak můžete vidět na dalších fotkách. Až si zvolíte dostatečně silné heslo, nebo potvrdíte, že chcete zvolit slabší heslo, tak se pak můžete přihlásit novým heslem.

Zde uvádíme jen příklady, jak se dá vytvořit silnější a přesto zapamatovatelné heslo.

Připravujeme…

Připravujeme…

Připravujeme…

Připravujeme…


Další zajímavé odkazy

Buldočkiáda

Originální celorepubliková akce pro francouzské buldočky – www.buldockiada.cz

Další obsah pro vás připravujeme…