Předplatné magazínu Buldoček

Internetový magazín Buldoček je první magazín pro všechny francouzské buldočky a lidi, kteří je mají rádi. Magazín připravujeme od srpna 2023 a vychází jednou za 14 dní. Pro všechny aktivní předplatitele přinášíme po celý rok zajímavé soutěže o ceny, které věnují naši partneři.

Formulář pro objednávku předplatného.

Nejnovější číslo magazínu bude vycházet vždy v pátek (jednou za 14 dní) tak, aby naši čtenáři měli dostatek času na pročtení a zároveň se ne moc dlouho těšili na další vydání.

Předplatné vždy začíná dnem úhrady a končí za rok v případě ročního předplatného a nebo za 3 měsíce, pokud si objednáte čtvrtletní předplatné. Máte vždy rok nebo 3 měsíce předplatné magazínu. Je tedy jedno, jestli si magazín objednáte na začátku nebo na konci roku. Po celou dobu předplatného také mate přístup ke všem článkům na webu v plném rozsahu.

Předplatné máme ve verzi pro jednoho nebo rodinné pro celkem 4 čtenáře za zvýhodněnou cenu. Při objednávce si rovnou vyberete variantu pro jednotlivce nebo pro rodinu. V případě rodiny nám do poznámky ve formuláři napište e-maily a jména až 3 dalších členů, na které pak zašleme přihlašovací údaje.

Předplatné magazínu Buldoček na 12 měsíců:
* Každých 14 dní nové číslo
* Přístup ke všem článkům a obsahu na webu magazínu
* Možnost vyhrát ceny v zajímavých soutěžích a kvízech
* Hlasováním vybírat další zajímavá témata a rubriky
* Přístup ke všem číslům magazínu ve formátu PDF (také starší čísla)
* Slevy na produkty od partnerů – připravujeme od dubna 2024
* Hlasováním ovlivňovat výběr produktů na testy a recenze
+ další bonusy, které nově zařadíme na web a budeme vás o nich informovat.

Formulář pro objednání předplatného magazínu Buldoček

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Často kladené otázky (FAQ)

Jak lze předplatné uhradit?
Platba je možná on-line kartou nebo další dostupnou metodou přes zabezpečenou platební bránu a nebo převodem. Vyberete si ve formuláři s objednávkou předplatného.

Jak dlouho platí předplatné a od kdy je aktivní?
Predplatné je v délce 12 měsíců od data uhrazení nebo 3 měsíce, podle zvolené délky předplatného. Pokud tedy objednáte magazín například v srpnu, tak je aktivní od srpna v délce 12 nebo 3 měsíce.

Mám v rámci předplatného přístup i ke starším číslům?
Aktivní predplatitelé mají přístup k veškerýmu obsahu na webu, ke všem článkům a ke všem číslům magazínu po celou dobu jejich předplatného.

Co znamená rodinné předplatné?
Rodinné předplatné je zvýhodněné předplatné pro přístup celkem 4 členů rodiny. Do poznámky uveďte e-maily a jména až 3 dalších členů a na ty pak pošleme přihlašovací údaje a mohou pak využívat výhod předplatitelů v plném rozsahu.