|

Redakce Buldočka se rozšiřuje

Máte rádi buldočky?
Rádi píšete?
Máte zajímavé tipy na výlety?
Pořádáte akce pro buldočky?
Řešíte s buldočkem nějaké zdravotní problémy a vaše rady by pomohly dalším?
Rádi s buldočkem cestujete a máte supr tipy?
Nebo vás napadne cokoliv dalšího, co v magazínu chybí a rádi to doplníte?

  Pokud si odpovíte na předchozí otázky alespoň jednou kladně, nebojte se a klidně nám napište na mail redakce@buldocek.net a můžete se těšit na to, že vás vybereme do redakce.
Vzhledem k tomu, že se začínáme rozšiřovat a takový magazín dá spoustu práce, tak hledáme nové posily, které by nám s magazínem pomohly.

Co vám můžeme nabídnout?
Určitě si říkáte, že by za psaní článků mohla být nějaká odměna. ANO. Nejsme ale ve stavu, že bychom mohli někoho dalšího zaměstnávat na plný úvazek. Nemáme nějakou kamennou pobočku redakce, kde by seděli redaktoři atd… Fungujeme on-line a to je ten formát, kterému se chceme dále věnovat.
Nabídneme každému, kdo pro magazín Buldoček napíše alespoň dva články naše roční předplatné pro jednotlivce. Pokud budete psát dále a napíšete pro nás další články nebo příspěvky na web, pak vám darujeme rodinné členství, takže můžete použít ve vaší rodině a nebo obdarovat přátele.
Vše vám řekneme, napíšeme a domluvíme se.

Pro delší spolupráce chystáme redakční “BuldoBenefity” se slevami od našich partnerů.
Jakmile se budeme rozrůstat, určitě “ukořistíme” další super slevy a benefity od partnerů, kteří s námi budou spolupracovat.

BuldoBenefity chystáme i pro naše čtenáře od listopadu, takže se všichni mají na co těšit. Slevy a benefity se budou odvíjet samozřejmě od velikosti čtenářské základny. Určitě, když nás bude 500 nebo 1000, tak to bude pro partnery zase zajímavější.

Psaní článků bude jednoduché, bude stačit napsat například A4 formát a poslat do mailu pár fotek ke článku. Vše pak u nás převedeme do PDF formátu do magazínu a také na web v redakčním systému. Takže se nemusíte bát cokoliv napsat. Určitě nebudete pracovat v nějakém složitém systému. Bude nám stačit napsat článek v klasickém textovém editoru wordu nebo jiném podobném.

Takže, kdo má zájem, napište nám na mail redakce@buldocek.net vaše jméno a také krátce, o čem by vás bavilo psát do magazínu buldoček. My se vám všem ozveme a pokud se dohodneme, tak vaše články budou v magazínu a na webu.

Podobné příspěvky