První a originální magazín pro buldočky

PŘEDSTAVENÍ MAGAZÍNU
Magazín Buldoček je prvním a originálním magazínem/časopisem pro francouzské buldočky. Pokud se vaši buldočci nudí, tak jim ukažte tento magazín a najdou zde kromě rozhovorů s lidmi, ale i s buldočky, další hromadu zábavných článků, rad, tipů a důležitých informací z jejich světa.

Buldoček bude vycházet pravidelně a minimálně jednou za 14 dní, což je doba tak akorát na pročtení aktuálního čísla a také na probrání a sdílení článků vašim známým.

Na stránkách magazínu www.buldocek.net bude k dispozici vše z aktuálního čísla, ale také ze všech čísel, která kdy vyšla a vyjdou. Připravujeme pro vás také skupinu na Facebooku, kde můžete sdílet vaše další rady a užitečné informace, které se pak mohou dostat také do dalších čísel magazínu Buldoček.

ROZHOVORY
Pravidelně pro vás budeme chystat rozhovory se zajímavými lidmi, kteří se starají o buldočky a nebo pro ně něco super vyrábí. Některé výrobky také budeme pro vás testovat a pak vám dáme vědět, jaké jsou.
Rozhovory budeme dělat i zábavnou formou s dalšími buldočky, takže se můžete těšit na spoustu zajímavých informací od vašich buldočích kámošů. Určitě vám prozradí odkud jsou, co mají rádi na jídlo, s čím si hrají nebo kam cestují, kde se jim nejvíce líbilo a jestli zlobí, co se už naučili a taky se od nich dozvíte další užitečné tipy, triky a vychytávky, které používají.

TESTY – VYZKOUŠÍME ZA VÁS
Rádi pro vás otestujeme a vyzkoušíme různé výrobky a vychytávky pro buldočky. Nezávisle otestujeme a napíšeme, co a jak je super a co by případně mohlo být lepší. To co pro vás budeme zkoušet si můžete sami vybrat v hlasování na webu magazínu Buldoček.

CESTOVÁNÍ
Zeptáme se dalších buldočků a buldočic, kam cestovali a kde se jim nejvíce líbilo. Na webu pak budete mít v jednotlivých kategoriích pěkně přehledné informace a rady ohledně cestování.

Více se dozvíte na další stránkách prvního čísla a samozřejmě také v dalších číslech magazínu Buldoček.

Podobné příspěvky