Magazín Buldoček se rozšiřuje a má kampaň na Startovači

Čeho chceme dosáhnout a proč jdeme pro vaši podporu na Startovač?

Pro vytvoření kampaně na Startovači jsme se rozhodli, protože chceme přinášet více témat, více obsahu a PDF magazín, který vychází jednou za 14 dní také dále rozšířit. Proto také potřebujeme více předplatitelů, čtenářů, podporovatelů. Postupně rozšiřujeme redakci a přispěvovatele, kteří nám budou přinášet aktuální informace o akcích, tipech na výlety, ubytování a dalších zajímavostech ze všech regionů nejen u nás, ale i v zahraničí.
Pro rok 2024 chystáme rozšíření tématnabídku slev od našich partnerů a hlavně další soutěže o zajímavé ceny nejen pro buldočky.

Podpořit nás můžete na Startovači kliknutím na QR kód.

Na webu www.buldocek.net budeme dále přinášet články pro všechny čtenáře a také rozšířený obsah pro naše předplatitele, kteří mají možnost zvolit předplatné pro jednotlivce a rodinu na čtvrtletí nebo rok. Díky našim předplatitelům pak máme možnost financovat provoz redakce a rozšiřování, které přinese více témat, článků, zajímavého obsahu, podcastů a také více akcí a možnosti pro setkávání našich buldočků.

Minulý rok jsme uspořádali první ročník Buldočkiády, což je originální akce přímo pro francouzské buldočky s celorepublikovou účastí. Letošní druhý ročník Buldočkiády www.buldockiada.cz je v přípravách a máme už teď dva měsíce před akcí, přihlášené buldočky opět ze všech koutů naší republikyPřijedou také buldočci ze Slovenska a díky magazínu Buldoček máme možnost tuto akci propagovat a také rozšiřovat a zlepšovat. Magazín Buldoček je letošní rok hlavním partnerem akce a určitě se o Buldočkiádě dočtete více v magazínu. Jako první také na Buldočkiádě otestujeme nově reportáže online a také natočíme spoustu videí a podcastů, které vám pak budeme postupně přinášet. Od Buldočkiády pak budeme přinášet reportáže i z dalších zajímavých akcí pro buldočky.

Proto potřebujeme i vaši podporu a další propagaci magazínu Buldoček. Bez vás čtenářůpředplatitelůpodporovatelů a nových přispěvovatelůredaktorů a dalších spolupracovníků a partnerů se neobejdeme. Magazín Buldoček chceme vytvářet pro všechny francouzské buldočky a další, kteří si přečtou opravdu zajímavý obsah.

Představení internetového magazínu Buldoček.

Internetový magazín Buldoček vznikl v srpnu minulého roku s myšlenkou přinášet zajímavé informace ze světa francouzských buldočků. Chtěli jsme vytvořit online magazín, kde najdeme my a naši buldočci všechny informace a zajímavosti na jednom místě a to se nám daří.
Na sociálních sítích je plno skupin a my za ně určitě děkujeme, ale informace a diskuze jsou tu právě roztříštěné díky velkému počtu skupin a stránek. Nám určitě nejde o to aby byla jen jedna skupina, stránka nebo profil na sociálních sítích. Jsme určitě všichni rádi, že můžeme najít plno užitečných informací.
Je ale fajn a taky komfortnější pro čtenáře, přinášet vybraný obsah na jednom místě a proto jsme se rozhodli založit web www.buldocek.net, který je pro všechny buldočky. A vlastně nejen pro ně, ale i pro ostatní placatky. Chceme časem přinášet zajímavosti i o ostatních placatkách, jako jsou bostoncimopsíciangličáci a další…

Máme za sebou rozjezd na konci minulého roku, kdy se nám podařilo vytvořit web, založit profily na sociálních sítích, začít vydávat články do PDF formátu jednou za 14 dní, rozšířit redakci, uspořádat přes dvě desítky soutěží a zaujmout určitě mnohé buldočky a jejich páníčky.

– Hlavním motivem magazínu budou rozhovory s buldočky. Jsou někdy veselé, někdy smutnější, k zamyšlení, také vás určitě někdy pobaví, prostě přinášíme každodenní starosti a radosti našich buldočků.
– Další důležité téma je cestování. Přinášíme tipy na výlety a zajímavé ubytování.
– Budeme se snažit také přinášet pro vás pozvánky na buldočí akce a chceme rozšířit naše aktivity i na reportáže z těchto akcí po celé republice. Reportáže budou také video a audio. Chystáme i pravidelně nepravidelné podcasty jednak s reportážemi z akcí, ale také rozhovory se zajímavými lidmi, kteří mají co říct o našich buldočcích.
– Téma zdraví je u buldočků také velmi důležité a budeme pravidelně přinášet informace o různých problémech, které naše buldočky mohou potkat.
– Testy a recenze zajímavých produktů pro naše buldočky budeme přinášet i se zajímavými slevami a doporučeními.
– Soutěže rozšíříme o atraktivní ceny nejen pro naše buldočky.

Všech 12 čísel magazínu Buldoček v PDF si můžete prohlédnout zde:
https://buldocek.net/category/magazin/archiv/

Rozhovory s buldočky:
https://buldocek.net/category/rozhovor/buldocci/

Kategorie cestování s tipy na výlet a ubytování:
https://buldocek.net/category/cestovani/

Podobné příspěvky