|

1. číslo magazínu Buldoček 1-2023


Představujeme vám první číslo internetového magazínu Buldoček, které vyšlo ve čtvrtek 17. srpna 2023.

V prvním čísle najdete tipy na výlety a také zajímavý rozhovor s prvním buldočkem. V dalších číslech pak budou rozhovory s buldočky, kteří se zúčastnili letošního prvního ročníku Buldočkiády a soutěžili o titul BuldoQueen a BuldoKing.

Magazín Buldoček ke stažení

Buldočka si můžete stáhnout ve formátu PDF: Buldoček 1-2023

Online v interaktivním formátu: https://online.fliphtml5.com/jpbau/nzos/

Par slov z redakce v aktuálním čísle

Milé čtenářky, čtenáři, buldočice a buldočci. Děkujeme Vám, že jste dočetli první číslo magazínu Buldoček. Budeme rádi, když nám napíšete vaše postřehy, připomínky a třeba i kritiku na toto první vydání. Věříme, že se pak budeme jen zlepšovat a přinášet Vám všem kvalitní a hlavně zajímavý, originální a zábavný obsah. Pište cokoliv vás napadne na mail redakce@buldocek.net

Magazín Buldoček by měl všem, kteří ho budou číst, přinášet hlavně radost, užitečné tipy na výlety, informace a zajímavosti ze světa francouzských buldočků. Další čísla budeme postupně rozšiřovat o zajímavé rubriky.

Postupně vzniká i web tohoto magazínu, kde najdete všechny články a fotky z magazínu a také další a další obsah, který se do magazínu nevešel. Určitě pro vás nachystáme drobné soutěže a další zábavu. Na internetu, hlavně v různých skupinách na Facebooku najdete plno informací, ale obsah je roztříštěný na mnoho míst a proto jsme se také rozhodli vydávat magazín Buldoček.

Chceme přinášet vše zajímavé na jednom místě. Na webu proto také vzniknou rubriky s různými tématy a pod každou najdete vždy zajímavé informace k danému tématu. Někdo například nemá Facebook nebo jiné sociální sítě a nebo je nechce používat a proto na webu magazínu Buldoček najde také spoustu informací bez nutnosti mít účty na sociálních sítích.

Do magazínu budeme také přinášet testy, recenze a tipy na zajímavé věcičky pro buldočky. Sem tam nás asi nemine nějaká drobná reklama, ale budeme se snažit ji omezit tak, aby byl obsah vždy zajímavý a bez rušivých míst s reklamou.

Magazín Buldoček bude vycházet jednou za 14 dní, takže to bude dost času na pročtení a taky nějaký čas na to, těšit se na nové číslo.

Podobné příspěvky