|

ZOO Olomouc

Lokalita: Olomoucký kraj, okres Olomouc

Zoologická zahrada Olomouc byla založena v roce 1956 a najdete ji kousek od Olomouce na Svatém Kopečku.

Parkování je od letošního roku přehlednější a zmodernizované. Byl zaveden parkovací systém s moderními digitálními tabulemi, které ukazují počet volných parkovacích míst na parkovišti u ZOO a v dalších místech.

My si vybíráme a doporučujeme všem pejskařům období mimo hlavní prázdniny a mimo víkendy. Hodně se nám osvědčilo jezdit na Kopeček do ZOO v pracovní dny a někdy to stíháme i po práci odpoledne.
Oproti víkendům a špičkám o prázdninách je to takový rozdíl, že už do ZOO o víkendu asi nikdy nepůjdeme. Všude je klid, lidí je minimum, všechno si více užijete a hlavně s buldočkem máte klid a pohodu. Sem tam potká jiné psí kámoše, taky fajn lidi, kteří si ho chtějí pohladit a buldoček není nervózní z obrovského davu lidí, kteří se valí a má pocit, že ho ušlapou. Taky je tu opravdu klid, nikdo neřve, neječí a prostě je to pohoda.
Pokud si uděláte čas v pracovní dny, vezmete volno v práci, nebo máte dovolenou, neváhejte a zkuste místa, kde bývá jindy o víkendech hodně lidí. Uvidíte, že to je opravdu něco jiného.

Celý obsah článku je přístupný jen pro předplatitele magazínu… Více o předplatném najdete ZDE

Podobné příspěvky