| |

Pension Karlos

Lokalita: Liberecký kraj, okres Jablonec nad Nisou, Jizerské hory

  Penzion KARLOS najdete v Kořenově nedaleko vlakové stanice Kořenov. Prochází tudy železniční trať Tanvald – Harrachov, která dále pokračuje až do Polska.

Penzion KARLOS je pro nás srdcová záležitost. Začali jsme sem před léty jezdit s turisty a zůstali jsme věrni tomuto úžasnému penzionu. Ubytování je zde na jedničku a můžete i s pejskem. V ubytování jsou dva pokoje větší, kde máte více soukromí a další jsou buď dvoulůžkové a nebo čtyřlůžkové. WC a sprchy jsou vždy u každého pokoje.

Co je ale nejvíce super, je majitel penzionu Karlos, který pro vás udělá vše a ještě vás několikrát denně pobaví. Ceny s polopenzí mají fakt bombastické. Ráno máte na výběr tolik druhů jídla a také domácí buchty, rohlíčky, pletýnky a další. Je to tu lepší než kolikrát v nějakém větším hotelu.
Na večeři je vždy hlavní jídlo a pak dezert.
Po celý den vás Karlos opravdu dokáže několikrát pobavit, že se nasmějete za celý pobyt. Jste tu skoro jako na návštěvě u rodiny a to se opravdu cení.

Další velké plus je to, že penzion leží na rozhraní Jizerských hor a Krkonoš.
Na výlety tu máte na několik let tolik nápadů, že se můžete vydat do Jizerských hor, do Krkonoš, blízko je také Jablonec nad Nisou, Liberec a další a další města.

Příroda je tu jedinečná a nádherná. Jakmile sem jednou přijedete, tak sem budete jezdit znovu a znovu a znovu.
Opravdu tento pension nechválíme jen tak, ale zkuste a uvidíte sami. Karlos vám s výlety poradí.

Více info najdete na webu Pensionu Karlos: www.pension-karlos.cz

U penzionu je také rozsáhlá zahrada s vybavením jak pro děti, tak i pro dospělé. Posezení u penzionu je také ojedinělé. Je tu klid, jen sem tam do toho klidu projede nad penzionem vlak do Harrachova a to je spíš než rušivka, takový ukazatel času, protože jezdí pravidelně každou hodinu.

Navštívili jste tento penzion? A jak se vám tu líbilo?


Podobné příspěvky