|

Areál Liščí mlýn

Lokalita: Moravskoslezský kraj, okres Nový Jičín

Jak už to tak bývá, tak i tento Pension jsme objevili náhodou. Nebít zájmu o kurz canisterapie, tak bychom toto místo asi nikdy neobjevili. A i když máme jen základní kurz canisterapie a náš buldoček by asi nezvládl zkoušky na canisterapeutického buldočka, protože je sice velkej mazel, ale jinak dokáže na vše zatím reagovat intenzivně a určitě nedokáže být za každé situace klidný, tak jsme rádi, že jsme na tento seminář vyrazili. Podívali jsme se také na zkoušky canisterapeutických psů a možná, až bude Oggy starší a klidný (jestli teda vůbec někdy), tak se možná k tomuto tématu vrátíme.

Díky tomu jsme ale objevili opravdu nádherný areál Liščí mlýn se super majiteli a úžasným okolím.

Areál najdete ve Frenštátě pod Radhoštěm. Je na okraji města a odtud máte krásný výhled na Radhošť a také Velký Javorník. Doporučujeme všem zájemcům o Beskydy toto místo navštívit a využít ubytování, které je super. Máte na výběr z pokojů a také bungalovů, které jsme my využili.

Bungalov je velmi prostorný, nově zrekonstruovaný a budete se zde cítit opravdu jako doma. Můžete sem s pejskem a to je nejvíc to hlavní, když se rozhodujeme, kam se vypravíme na dovolenou nebo víkendový pobyt.
Parkoviště je pár kroků od bungalovů přímo v areálu. Bungalov má terasu, kde můžete trávit čas ráno po snídani, nebo přímo na snídani, na večeři a prostě přes den. Máte tu klid a přímo z terasy vejdete do bungalovů, kde je kuchyň s obývákem a za ním ložnice a pak dále wc a koupelna.
Máte tak opravdu vybavený bungalov se vším, co potřebujete. Najdete zde plně vybavenou kuchyňku se sporákem, lednicí, v obýváku je gauč, TV a také stolek. V kuchyni, která je spolu s obývákem jedna místnost je dále i jídelní stůl. Prostorná ložnice nabídne spoustu místa pro pár, jednotlivce i rodiny. Jsou zde velké skříně a stolečky, prostě spoustu úložného prostoru.

Jak jsme už psali, tak poslední místností je wc a koupelna, která je také nově vybavená, vše je čisté. Celý bungalov je světlý, na stěnách je OSB deska a strop krásně bílý.

Více info a galerie ubytování zde: https://www.liscimlyn.cz/ubytovani/

Nabídku ubytování najdete přímo na webu Liščího mlýnu na této adrese: https://www.liscimlyn.cz/

Budeme rádi, když nám pošlete z tohoto ubytování nějakou fotku s buldočkem na náš redakční mail. Případně nám také pošlete další tipy na ubytování vhodná i pro buldočky, kde se vám líbilo.


Podobné příspěvky