|

Apartmány A&Z v Hořicích na Šumavě

Lokalita: Jihočeský kraj – okres Český Krumlov

  Apartmány AaZ jsme vyzkoušeli letos v srpnu, když jsme si zajeli na Šumavu. Chtěli jsme nějaký penzion nebo menší typ ubytování a také, kde nás vezmou s buldočkem. Kolem Lipna už nám to připadalo předražené a taky je tam strašně moc lidí. Máme radši menší městečka nebo vesnice, kde je ubytování vždy klidnější.

Hořice na Šumavě najdete mezi přehradou Lipno a Českým Krumlovem, takže je to ideální místo na návštěvu Lipna, Šumavy, Krumlova a dalších turisticky zajímavých míst v jižních Čechách.

Ihned po příjezdu do Hořic k apartmánu nás přivítali majitelé, kteří jsou úplně super. Vše vám ukáží, provedou vás apartmánem, který je nový, voňavý, všechno čisté, uklizené a velmi příjemně zrekonstruované. Budete se tam cítit opravdu jako doma. Apartmán je hned vedle kostela v klidné lokalitě na náměstí.

Určitě oceníte s pejsky travnatou plochu vedle apartmánu a kostela na venčení a procházky.

Dobré je, že v Hořicích funguje místní obchůdek na druhé straně náměstíčka, kde najdete opravdu vše potřebné. Pokud chcete udělat velký nákup, tak si můžete zajet do Krumlova do některého supermarketu. Je to asi 15 minut autem.

Městys Hořice na Šumavě je opravdu ideální místo pro dovolenou a apartmány AaZ jsou skvělé. Jeden apartmán je vyhrazen pro ubytování s hodnými pejsky, takže pokud jezdíte s buldočkem do podobných ubytování, tak tento apartmán vám určitě doporučujeme.

Apartmán má krásnou a velmi prostornou koupelnu se záchodem. A také zde, kromě ostatních místností, můžete otevřít okna. Apartmán je totiž světlý a má ze tří stran okna, takže můžete vyvětrat a mít tak v apartmánu příjemně. Okna z hlavní místnosti, kde je kuchyně a obývací pokoj, jsou orientována směrem na náměstí ke kostelu.

V apartmánu najdete vše. Majitelé pro nás nachystali ručníky, toaletní potřeby, do kuchyně ke kávovaru Bosch také kapsle, dále čaje a kávu 3v1. Pro pejska také ručník navíc a paní domácí nám také nabídnula, že si k nim můžeme v případě potřeby dát vyprat i prádlo.

Jsou opravdu pozorní a vytvoří vám přátelskou atmosféru. Určitě se sem další rok zase vypravíme.

V tomto apartmánu se budete cítit opravdu skvěle. Pobyt v Hořicích jsme si užili a určitě vám přineseme do dalších vydání magazínu zase nějaké tipy na výlet, které jsme pro vás připravili.

Nabídku ubytování najdete přes Booking na této adrese: https://www.booking.com/hotel/cz/apartmany-a-amp-z-horice-na-sumave.cs.html

Budeme rádi, když nám pošlete z tohoto ubytování nějakou fotku s buldočkem na náš redakční mail.


Podobné příspěvky