První ročník Buldočkiády přivítal 127 buldočků

Děkujeme všem účastníkům, organizátorům, partnerům akce a hlavně všem 127 buldočkům, kteří během víkendu navštívili Buldočkiádu. Jsme rádi, že se Buldočkiáda líbila a všichni jste si to užili. Nestihli jsme všechno, co bylo původně v plánu, ale většinu jsme nachystali a těší nás, že si to buldočci dokázali užít. Přivítali jsme buldočky z celé republiky. Kromě krajů Libereckého a Ústeckého k nám přijeli buldočci ze všech ostatních krajů a také z Prahy, takže všem děkujeme. Příští rok k nám přijedou i buldočci ze Slovenska.

Základ Buldočkiády se objevil v našich hlavách v roce 2022 po návštěvě dvou menších buldočích srazů. Hodně lidí, se kterými jsme se bavili říkalo, že by uvítali více srazů a setkání. Také si posteskli, že se v jejich okolí nic nepořádá, že na to nikdo nemá čas a sílu, ale že by se zůčastnili i nějakého většího setkání buldočků s programem. Máme zkušenosti s pořádáním akcí s Klubem českých turistů ze Šternberka a proto jsme si řekli, že by nebylo špatné, zkusit uspořádat něco podobného jako pro turisty. Prostě nějakou stezku, sraz, udělat procházku a třeba vícekrát do roka.

Celý obsah článku je přístupný jen pro předplatitele magazínu… Více o předplatném najdete ZDE

Těšíme se na další ročník 2024 a tak nás od září sledujte. To už budeme vědět datum a možná i další informace a začneme připravovat a makat na 2. ročníku Buldočkiády. Můžeme už prozradit, že akce bude jednodenní s hlavním programem v sobotu a víkendová pro ubytované (od pátku do neděle).

Podobné příspěvky